Mam prośbę. Jestem studentem ekonomii na UJ i na zaliczenie przedmiotu "Metody badań społecznych" muszę mieć wypełnioną ankietę żeby później móc ją zinterpretować.
Dlatego moja prośba o wypełnienie ankiety, która zajmie wam minute a mi uratuje dupsko. Link tutaj
http://www.ankietka.pl/ankieta/52142...produktow.html brakuje mi 30 osób do szczęścia.
Pozdrawiam
ps.
jeśli link nie działa tutaj alternatywny
http://www.ankietka.pl/ankieta/52142