Mario Nh napisał(a):

Dlatego bardziej przekonują mnie transfery Leszka.
|
Dziś Wisła kupująca tylko żółtodziobów, w nadziei że transfer wypali i za 2 lata na nim zarobimy, to Wisła oddająca mistrza walkowerem.Dlatego mnie cieszy że są pieniądze na graczy doświadczonych, na których może nie zarobimy jeśli chodzi o przyszłe transfery ale którzy pomogą zarobić kasę na boisku.