Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41135
Stary 22.01.2011, 15:49
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post

Dlatego bardziej przekonują mnie transfery Leszka.
Dziś Wisła kupująca tylko żółtodziobów, w nadziei że transfer wypali i za 2 lata na nim zarobimy, to Wisła oddająca mistrza walkowerem.Dlatego mnie cieszy że są pieniądze na graczy doświadczonych, na których może nie zarobimy jeśli chodzi o przyszłe transfery ale którzy pomogą zarobić kasę na boisku.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując