Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20437
Stary 22.01.2011, 14:59
Szybkie pytanko:
Mam na laptopie Vista SP1, jest to oryginalny system, dołączony do lapka. Wczoraj system uległ samozagładzie. Formatuję kompa, pobrałem z Internetu Viste z SP2, taka sama dystrybucja tylko, że SP2, próbuję ją zarejestrować na mój klucz i nie da rady. Dodam, że nie nagrywałem recovery itp. Da się tak zrobić, czy muszę instalować SP1 a potem go aktualizować?
Odpowiedz cytując