|
Szybkie pytanko:
Mam na laptopie Vista SP1, jest to oryginalny system, dołączony do lapka. Wczoraj system uległ samozagładzie. Formatuję kompa, pobrałem z Internetu Viste z SP2, taka sama dystrybucja tylko, że SP2, próbuję ją zarejestrować na mój klucz i nie da rady. Dodam, że nie nagrywałem recovery itp. Da się tak zrobić, czy muszę instalować SP1 a potem go aktualizować?
|