Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
41132
22.01.2011, 14:38
Reser
napisał(a):
Ci na wypożyczeniach powinni dawać z siebie 3 razy więcej niż Ci co są na stałe
Kolego kazdy powinien dawac 100%, zaden podzial na stalych pilkarzy i wypozyczonych.
arbuz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arbuz
Znajdź inne posty napisane przez arbuz