Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
Od: 05.2009
Offline
#
20436
22.01.2011, 14:20
Trabzon leci na 3 kanałach
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
niestety żaden polski. A co do Hapoelu to nawet ma informacji o transmisji na livesports.pl
E: możliwe że będzie tutaj
http://tin.tv/site/show-archive/?showID=41
Ostatnio edytowane przez LeQ : 22.01.2011 o godz. 14:34.
LeQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeQ
Znajdź inne posty napisane przez LeQ