Lucas.B napisał(a):

|
Przepraszam a co ma wiek do umiejętności piłkarskich i odporności psychicznej - jak jesteś dobry poradzisz sobie wszędzie bez względu na to czy to liga czy puchary. A dwa gdy w zespole nie będzie konkurencji i rywalizacji o miejsce tak jak jest u nas - nie ma szans na sukces. Tym bardziej widząc ilu graczy w zespole mamy na wypożyczeniach.
|
Ci na wypożyczeniach powinni dawać z siebie 3 razy więcej niż Ci co są na stałe
