WioReXXX napisał(a):

Tak, ale 27-letni zawodnicy to większa szansa na puchary, bo:
- lepsze radzenie sobie z presją
- zawodnicy są w najwyżej dla swojej kariery formie
- grają na maxa, bo to dla nich ostatnia szansa na wyjazd zagraniczny.
A jeżele awansujemy do pucharów to i kasa będzie. Czy wy zawsze musicie widzieć tę gorszą stronę medalu?
|
Przepraszam a co ma wiek do umiejętności piłkarskich i odporności psychicznej - jak jesteś dobry poradzisz sobie wszędzie bez względu na to czy to liga czy puchary. A dwa gdy w zespole nie będzie konkurencji i rywalizacji o miejsce tak jak jest u nas - nie ma szans na sukces. Tym bardziej widząc ilu graczy w zespole mamy na wypożyczeniach. Z tym wiekiem to też bym uważał - nie szukając daleko mamy przykład Dortmundu gdzie średnia wieku to 23 lata a jak chłopaki grają.