Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 22.01.2011, 13:36
matti220 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/145/news1...w-Koronie.html

Dwaj Białorusini - Igor Stasiewicz i Dmitrij Komarowskij - dołączyli do zespołu Korony Kielce przebywającego na zgrupowaniu w Kleszczowie.

...
ciekawe te wzmocnienia Korony, tego Stasevicha to pamiętam że kiedyś cała czołówka naszej ekstraklasy chciała jak grał w BATE.A ten Komarowskij to nie czasem jakiś krewny naszego Bronka
Pierwszymi obcokrajowcami jakich pamiętam co trafili do naszej ligi na początku lat 90-tych to byli właśnie zawodnicy z dawnego ZSRR.Litwini -Kviliunas i Mackievicius w Jagielloni,Greczniew w Śląsku,Guruli w Katowicach czy w Wiśle Oleg Derewiński.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.01.2011 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując