matti220 napisał(a):

ciekawe te wzmocnienia Korony, tego Stasevicha to pamiętam że kiedyś cała czołówka naszej ekstraklasy chciała jak grał w BATE.A ten Komarowskij to nie czasem jakiś krewny naszego Bronka

Pierwszymi obcokrajowcami jakich pamiętam co trafili do naszej ligi na początku lat 90-tych to byli właśnie zawodnicy z dawnego ZSRR.Litwini -Kviliunas i Mackievicius w Jagielloni,Greczniew w Śląsku,Guruli w Katowicach czy w Wiśle Oleg Derewiński.