Temat
:
Sie ma, co słychać?
Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
Od: 11.2002
Skąd: LG
Offline
#
25
22.01.2011, 12:52
@chester!!!!: o jaaa. Ty już chłopie będziesz miał ze 21 lat. Łohoho
Dobrze było na tamtym forum. I dyskusje były, i integracja była.
I jakaś wspólna wizja Wisły była :]
Ostatnio edytowane przez zozo : 22.01.2011 o godz. 12:54.
rotfl lol2 buhahahahha
zozo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zozo
Znajdź inne posty napisane przez zozo