Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: LG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 22.01.2011, 12:52
@chester!!!!: o jaaa. Ty już chłopie będziesz miał ze 21 lat. Łohoho

Dobrze było na tamtym forum. I dyskusje były, i integracja była.
I jakaś wspólna wizja Wisły była :]
Ostatnio edytowane przez zozo : 22.01.2011 o godz. 12:54.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując