Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 22.01.2011, 12:45
Generalnie w Bełchatowie jest sporo graczy, którzy nie chcą wychylić nosa z tamtejszego grajdołka. Powody są co najmniej dwa:
1. Jednak finansowo klub stoi nie najgorzej, mimo zmniejszonego zaangażowania PGE w jego sponsorowanie i utrzymanie
2. Spora część tych graczy boi się rywalizacji o miejsce w składzie: Legii, Amiki, Wisły czy Polonii. A przecież i z Bełchatowa można się wybić do reprezentacji, a z niej - do zagranicznego klubu w którym płacą więcej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując