Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 22.01.2011, 12:40
Arked napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak jeszcze na tym starszym forum wchodziło się na modemie, włączało wszystkie ciekawe tematy, a potem czytało offline. Na odpowiedzi też nie było wiele czasu bo licznik leciał cały czas. Tak więc pisało się raczej konkretnie i bez .......enia o szopenie Ale była Afryka niezła...

PS: jak już powstało TWSD i nabiłem wreszcie jakąś przyzwoitą liczbę postów to zlikwidowali gwiazdki :/
PS2: co było to nie wróci...
haha...i to skrzeczenie i piszeczenie modemu jak się łączył i rodzice krzyczący żeby za długo nie siedzieć
Odpowiedz cytując