Pamiętam jak jeszcze na tym starszym forum wchodziło się na modemie, włączało wszystkie ciekawe tematy, a potem czytało offline. Na odpowiedzi też nie było wiele czasu bo licznik leciał cały czas. Tak więc pisało się raczej konkretnie i bez .......enia o szopenie

Ale była Afryka niezła...
PS: jak już powstało TWSD i nabiłem wreszcie jakąś przyzwoitą liczbę postów to zlikwidowali gwiazdki :/
PS2: co było to nie wróci...