Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.01.2011, 12:27
Pamiętam jak jeszcze na tym starszym forum wchodziło się na modemie, włączało wszystkie ciekawe tematy, a potem czytało offline. Na odpowiedzi też nie było wiele czasu bo licznik leciał cały czas. Tak więc pisało się raczej konkretnie i bez .......enia o szopenie Ale była Afryka niezła...

PS: jak już powstało TWSD i nabiłem wreszcie jakąś przyzwoitą liczbę postów to zlikwidowali gwiazdki :/
PS2: co było to nie wróci...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując