|
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
|
|
Krzysiek napisał(a): 
Hej!
Wiem, że jest taki program, który umożliwia ściąganie plików np. z hotfile'a, pojedynczo. Tzn, wklejamy tam wszystkie linki nas interesujące, i ustawiamy tak, żeby ściągały się pojedynczo. I tak, gdy ściągnie się part 1., wtedy zaczyna się ściągać part 2., itd. Zna ktoś nazwę tego programu?
Dzięki za pomoc!
Pozdro!
|
Free Rapid Downloader.
|
|