Skarżol napisał(a):

10 minutes before tragedy SMOLENSK !!!
Jestem ciekawy co do całej prawdy SMOLEŃSKA...
Kolega mi wyslal linka i jestem w szoku jakimi maszynami do mgły dysponuja ruscy!!!
1 maszyna a takie cos robi....to jest masakra!!
A ponoc jak lecieli nie bylo mgły.....
http://www.youtube.com/watch?v=NhZgawQ3tM0
|
To po prostu sprzęt do kładzenia zasłony dymnej, a nie jakieś UFO.
Żeby nie było offtopu:
http://www.smog.pl/wideo/41624/najza...nty_2010_roku/