flamengista napisał(a):

Podoba mi się optymizm fanfana. Melikson jeszcze nie podpisał kontraktu, nie zagrał w Wiśle ani minuty nie mówiąc o strzeleniu bramki lub zaliczeniu asysty.
A ty się martwisz, czy ma jeszcze szansę na występy w reprezentacji Polski
|
Nie martwię się o to i wiem doskonale że nie jest jeszcze naszym zawodnikiem i wcale nie musi do nas przyjść ale po prostu miałem takie pytanie i nie chodzi tylko o przypadek Meliksona ale jego użyłem jako przykładu.