Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41111
Stary 22.01.2011, 11:54
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się optymizm fanfana. Melikson jeszcze nie podpisał kontraktu, nie zagrał w Wiśle ani minuty nie mówiąc o strzeleniu bramki lub zaliczeniu asysty.

A ty się martwisz, czy ma jeszcze szansę na występy w reprezentacji Polski
Nie martwię się o to i wiem doskonale że nie jest jeszcze naszym zawodnikiem i wcale nie musi do nas przyjść ale po prostu miałem takie pytanie i nie chodzi tylko o przypadek Meliksona ale jego użyłem jako przykładu.
Odpowiedz cytując