Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.01.2011, 10:21
Widzę, że masz problemy z czytaniem tekstu pisanego, więc jeszcze raz.
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Rudego cudaka! Tego który robi 100 000 000 000 długu rocznie.

Pewnie, że rodziny mają teraz cudaka razem z jego "zadośćuczynieniem" tam gdzie rudy uwielbia wchodzić Putinowi. Dał dupy na całej linii, a teraz będzie łaskawie pieniędzmi łagodził. Kto go o to teraz prosił? Co sie takiego stało ze akurat teraz to jest główne info w TVN?
To nie Tusk wyskoczył z tą propozycją ugody, tylko prokuratoria... Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że prokuratura też jest kontrolowana. Czasy Zbycha na szczęście mineły.
Cytat:
A to powodzianie? Jakby rudy cudak wzmocnił wały to nie było by powodzian. Do kogo masz pretensje?
Oczywiście, że do rządu. Nie interesuje mnie kto ile wycierpiał i z jakiego powodu. Interesuje mnie to, że Państwa nie stać na wiele potrzebnych rzeczy (podnoszą nam podatki z tego powodu), a rozdają pieniądze na lewo i prawo. Od tego są PRYWATNI ubezpieczyciele...

I na koniec, żebyś wreszcie przestał na mnie naskakiwać. Nie jestem zwolennikiem ani PO, ani PiS ani SLD, jestem zwolennikiem NORMALNOŚCI i racjonalizmu, a żadna partia mi tego nie daje.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując