Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#540
Stary 22.01.2011, 02:48
Nie chcę się wtrącać do tej jakże ciekawej konwersacji zwłaszcza, że temat jest o Katastrofie Smoleńskiej, ale odniosę się do kilku punktów.

Zwyczajnie jednak, "druga strona" mogłaby odpowiedzieć tak.
Na zasadzie odwrotności, "przepychanki" lub zgodnie z prawda:
-------------

palczi napisał(a):Wyświetl post
1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem

NAWOŁYWANIA ÓWCZESNEJ OPOZYCJI ABY SZEF PARTII RZĄDZĄCEJ NIE WYGŁUPIAŁ SIĘ TYLKO SAM STANĄŁ NA CZELE RZĄDU A NIE PODSYŁAŁ MARCINKIEWICZA


5. Trzy miliony mieszkań

OBIECYWAŁ JUŻ WAŁĘSA WIĘC PIS NIE BYŁ PIERWSZY - CO OCZYWIŚCIE PISU NIE USPRAWIEDLIWIA.

6. Niższe podatki

OTO DEFICYT BUDŻETOWY NA PRZESTRZENI OSTATNICH LAT (za konkretnych Rządów):
http://static2.flaker.pl/static/imag...608_0_495.jpeg


8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.

JAK WYŻEJ.

9. Afera bilboardowa.

AFERA HAZARDOWA. ZAMIECIONA POD DYWAN.

10. Chcemy koalicji z PO.

I CHCEMY KOALICJI Z PIS ZAWOŁAŁO PO

13. "Moja teczka jest sfałszowana".

HM. SKĄD WIADOMO, ŻE NIE JEST?

15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.

I PRACOWNICY DYPLOMACJI TACY JAK NP. PAN AMBASADOR TUROWSKI W MOSKWIE ?

16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

WYCOFUJEMY SIĘ Z AFGANISTANU? NIE! PRZEDŁUŻAMY MISJĘ!

18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski.

HE, HE

RELACJE RP - FR W KONTEKŚCIE KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (to ostatnie już nieśmieszne oczywiście).

19. Obniżymy ZUS.

PODNIESIEMY VAT JUŻ TERAZ DO 23% A DOCELOWO DO 25% I WIĘCEJ, WPROWADZIMY MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA NA KONTA BANKOWE OBYWATELI Z POZYCJI "PANI KRYSI" W SKARBÓWCE BEZ PROKURATURY I SĄDU, DAMY URZĘDOWI KONTROLI SKARBOWEJ KARABINY I KAMIZELKI, KAJDANKI ORAZ UMOŻLIWIMY ZAKŁADANIE PRZEZ NIEGO PODSŁUCHU BEZ ZGODY PROKURATORA LUB SĄDU, BĘDZIEMY PRÓBOWAĆ CENZUROWAĆ INTERNET, UNIEMOŻLIWIMY ZAWIERANIA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH PRZEZ INTERNET, DAMY UPRAWNIENIA PRACOWNIKOM POMOCY SPOŁECZNEJ TAKIE ABY BEZ WYROKU MOGLI ONI ODBIERAĆ DZIECI RODZINOM NA PODSTAWIE TYLKO OPINII PRACOWNIKA SOCJALNEGO CZYLI WSZECHWŁADNE TZW. 'PAŃSTWO" RYJE SIĘ Z BUTAMI JUŻ WSZĘDZIE GDZIE TYLKO MOŻE ...

Absolutna większość postulatów z np. ostatniego punktu została spełniona przez ten "LIBERALNY" (prawdziwi liberałowie w grobach się przewracają :( ) Rząd.

Przepraszam ... Miało być jeszcze dążenie do obniżenie podatków - w Expose zawarł to Pan Premier ... No niestety, to akurat się nie udało. Tak jak nie udało się obiiecane 3x15 (podatek liniowy).

[...])
Itd, itp ....
Ostatnio edytowane przez yarow : 22.01.2011 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując