Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.01.2011, 00:49
Sosowislak, tak to wtedy wyglądało? Tak, szofer z gwiazdkami w avatarze, skracanie nicków i kefir w luźnym temacie. Piękne czasy.

Jeszcze jedno. Temat chyba założony przez Marlona "Którą ręką to robisz?" Teraz takie numery by nie przeszły.
Ostatnio edytowane przez gigant : 22.01.2011 o godz. 00:52.
Odpowiedz cytując