Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#535
Stary 22.01.2011, 00:34
Primo. jakiego cudaka? To są nasze "srebrniki", którymi ot tak sobie zarządza Prokuratoria.

Sec. W dupie powiadasz? -To skandaliczne, żenująco niskie propozycje, próba przykrycia raportu MAK - powiedział mec. Bartosz Kownacki, reprezentujący sześć rodzin ofiar katastrofy: gen. Andrzeja Błasika, Sławomira Skrzypka, Tomasza Merty, Grażyny Gęsickiej, Bożeny Mamontowicz-Łojek i Wojciecha Seweryna.

Ter. Wypij może jakąś melisę, bo rzucasz się niczym Kempa.

W całej sprawie najbardziej "śmieszy" mnie to, że podnoszą podatki, bo kasy nie ma, a cały czas rozdają na lewo i prawo nasze pieniądze. A to powodzianie, a to katastrofa, a to tragedia, a to odszkodowanie, zasiłek pogrzebowy itp.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując