spartan napisał(a):

No to może koncert życzeń?
- niech forum znów będzie niebieskie
- ubędzie dycha w wieku, przybędzie "X" na sektorze
- Planc do pisania pamiętników
- przywrócić modem bo dj_ibutti dobrze prawi
- ...
|
Popieram w 100% !
Wprowadźcie rangi za liczbę postów z powrotem to zacznie się nabijanie jak to kiedyś było nagminne na poprzednim forum
