Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 21.01.2011, 23:25
spartan napisał(a):Wyświetl post
No to może koncert życzeń?
- niech forum znów będzie niebieskie
- ubędzie dycha w wieku, przybędzie "X" na sektorze
- Planc do pisania pamiętników
- przywrócić modem bo dj_ibutti dobrze prawi
- ...
Popieram w 100% !

Wprowadźcie rangi za liczbę postów z powrotem to zacznie się nabijanie jak to kiedyś było nagminne na poprzednim forum
Odpowiedz cytując