Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
532
21.01.2011, 23:17
Chciałbym zauważyć, że 250 tys dla każdego najbliższego członka rodziny, czyli w przypadku gdy jest żona z trójką dzieci dostaną 1mln.
Jeszczę narzekają że to mało. Tak pazernie przeliczają życie członk rodziny na kase. Żenada...
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol