AYALA- niestety nadal utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś półgówkiem jeżeli nie rozróżniasz tych dwóch odmiennych spraw o jakich piszesz.
ŻYCIE LUDZKIE NIE MA CENY ! - bez względu na przekonania polityczne, proszę weź sobie te słowa do serca póki nie jest jeszcze za późno ...