Temat
:
Sie ma, co słychać?
Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
Od: 11.2002
Skąd: LG
Offline
#
11
21.01.2011, 22:00
Proud
napisał(a):
haha
za gnoja byłem zarejestrowany na tym forum
Ale było chyba wcześniejsze forum? coś tam było z brakiem funduszy na serwer itp i upadło. I to z tego linka było drugim, prawda?
tak, bo taki np.Guzik zjadł dobrą kanapkę na śniadanie i machał posty bez przerwy od 7.30 do 18.00.
No i forum nie wytrzymało.
Bayern ma się dobrze, a Menel mieszka wieś obok. Za daleko, by kiedykolwiek wpaść na siebie
rotfl lol2 buhahahahha
zozo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zozo
Znajdź inne posty napisane przez zozo