Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: LG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.01.2011, 22:00
Proud napisał(a):Wyświetl post
haha

za gnoja byłem zarejestrowany na tym forum

Ale było chyba wcześniejsze forum? coś tam było z brakiem funduszy na serwer itp i upadło. I to z tego linka było drugim, prawda?

tak, bo taki np.Guzik zjadł dobrą kanapkę na śniadanie i machał posty bez przerwy od 7.30 do 18.00.
No i forum nie wytrzymało.

Bayern ma się dobrze, a Menel mieszka wieś obok. Za daleko, by kiedykolwiek wpaść na siebie
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując