Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1792
Stary 21.01.2011, 21:56
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
To pytanie chyba powinien sobie stawiać każdy kibic swojej ekstraklasowej drużyny. Bo chyba jasne ,że ani na Legii .Wiśle czy Lechu średnia nie przekroczy 20 tysięcy,?
Dla mnie nie jest to jasne. Zobaczymy jak będzie sprawa wyglądała w nowym sezonie, gdzie wszystkie te 3 kluby będą miały prawdopodobnie cały[ stadion do dyspozycji. Teraz jest za wcześnie.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując