slaskWKSslask napisał(a):

|
To pytanie chyba powinien sobie stawiać każdy kibic swojej ekstraklasowej drużyny. Bo chyba jasne ,że ani na Legii .Wiśle czy Lechu średnia nie przekroczy 20 tysięcy,?
|
Dla mnie nie jest to jasne. Zobaczymy jak będzie sprawa wyglądała w nowym sezonie, gdzie wszystkie te 3 kluby będą miały prawdopodobnie
cały[ stadion do dyspozycji. Teraz jest za wcześnie.