flamengista napisał(a):

|
Ale niech sobie robią co chcą. Najwyraźniej nie chcą mieś spapranej inauguracji - boją się porażki. Stąd mecz towarzyski. Ich stadion - ich sprawa, pod warunkiem że wtedy nie gra liga.
|
Jak dla mnie to nie musimy w ogóle rozgrywać spotkań z takimi zespołami. Bo kto to, co to? Jakbyśmy mieli mocniejszy zespół i dużą przewagę punktową oraz pozycję lidera to byłbym za tym aby na to zadupie nie jechać. Ani to doznania estetyczne ani kibicowskie. No ale tak to jest jak się człek opierdziela w lidze,to później musi się tułać nad morze w jesiennej scenerii. Żadna przyjemność. Ehh