Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7863
Stary 21.01.2011, 21:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale niech sobie robią co chcą. Najwyraźniej nie chcą mieś spapranej inauguracji - boją się porażki. Stąd mecz towarzyski. Ich stadion - ich sprawa, pod warunkiem że wtedy nie gra liga.
Jak dla mnie to nie musimy w ogóle rozgrywać spotkań z takimi zespołami. Bo kto to, co to? Jakbyśmy mieli mocniejszy zespół i dużą przewagę punktową oraz pozycję lidera to byłbym za tym aby na to zadupie nie jechać. Ani to doznania estetyczne ani kibicowskie. No ale tak to jest jak się człek opierdziela w lidze,to później musi się tułać nad morze w jesiennej scenerii. Żadna przyjemność. Ehh
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując