Franek: łowca bramek i... turystów na Podhalu
Piłkarz, który na boiskach polskiej ekstraklasy strzelił już 141 bramek, w sierpniu skończy 37 lat, ale ciągle ma się bardzo dobrze. Frankowski to już jednak nie tylko świetny piłkarz, ale i coraz lepszy biznesmen.
http://www.gazetakrakowska.pl/magazy...halu,id,t.html
Ciekawy tekst. Ja nie wiedziałem, że Franek takie interesy robi. Ale zawsze był poukładanym facetem. Więc - wiślacy, jak chcecie jechać do Zakopanego, to tylko do pensjonatu Franka
