Temat
:
Sie ma, co słychać?
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
19
21.01.2011, 19:58
Raul TS
napisał(a):
http://web.archive.org/web/200212130...orum/index.php
ma ktoś linki do tego i starszego (ten Tequili) byłbym wdzięczny
haha
za gnoja byłem zarejestrowany na tym forum
Ale było chyba wcześniejsze forum? coś tam było z brakiem funduszy na serwer itp i upadło. I to z tego linka było drugim, prawda?
Ostatnio edytowane przez Proud : 21.01.2011 o godz. 20:11.
Proud
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Proud
Znajdź inne posty napisane przez Proud