Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 21.01.2011, 19:58
Raul TS napisał(a):Wyświetl post
http://web.archive.org/web/200212130...orum/index.php

ma ktoś linki do tego i starszego (ten Tequili) byłbym wdzięczny
haha

za gnoja byłem zarejestrowany na tym forum

Ale było chyba wcześniejsze forum? coś tam było z brakiem funduszy na serwer itp i upadło. I to z tego linka było drugim, prawda?
Ostatnio edytowane przez Proud : 21.01.2011 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując