Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 21.01.2011, 19:57
Zarko42 napisał(a):Wyświetl post
piłem, bardzo polecam, co prawda ja piłem z odrobiną sprite nie dolewając innej wódki, ale w smaku smakowało jak sprite, a mimo 21% potrafi przy odpowiedniej ilości uderzyć
Rozumiem że przy tym woltażu, za szkło robi wiadro?
Odpowiedz cytując