picasso napisał(a):

|
wydaje mi się,ze w świat poszo by przesąłnie,ze to Wisła sprzedawała/kupowała mecze.już widze tytuły"PIŁKARZ WISLY SPRZEDAWAŁ MECZE" albo "ZAWODNIK WISŁY ZAMIESZANY W AFERĘ KORUPCYJNA W POLSKIM FUTBOLU" i inne tego typu.uwierz,że większośc czyta tylko tytuly i parę zdań z tekstu.im to wystarczy by wydac wyrok.
|
Bo "większość" to debile, których zdaniem nie warto się przejmować?