Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8947
Stary 21.01.2011, 19:24
picasso napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi się,ze w świat poszo by przesąłnie,ze to Wisła sprzedawała/kupowała mecze.już widze tytuły"PIŁKARZ WISLY SPRZEDAWAŁ MECZE" albo "ZAWODNIK WISŁY ZAMIESZANY W AFERĘ KORUPCYJNA W POLSKIM FUTBOLU" i inne tego typu.uwierz,że większośc czyta tylko tytuly i parę zdań z tekstu.im to wystarczy by wydac wyrok.
Bo "większość" to debile, których zdaniem nie warto się przejmować?
Odpowiedz cytując