Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8946
Stary 21.01.2011, 19:17
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Ja chciałem zasygnalizować nieco inny temat który powraca co jakiś czas przy okazji aresztowań kolejnych graczy zamieszanych w aferę korupcyjną. Jak wiadomo ostatnie skalpy wrocławskiej prokuratury to Drumlak i Bojarski za mecz z Zagłębiem 5 lat temu. Piłkarzem Lubina był wtedy nasz Wojcieszko Łobodziński. Jak dla mnie wizyta Łobo we Wrocałwiu (nie mówię że od razu w charakterze podejrzanego) zbliża się wielkimi krokami. Z jednej strony jego zamieszanie w tę sprawę mogłoby być przyczynkiem do rozwiązania z nim bajecznego kontraktu, z drugiej strony wizerunek klubu by ucierpiał bo w świat poszłaby wiadomość, że trzymamy sprzedawczyka. Myślicie, że klub by go wtedy wywalił?
wydaje mi się,ze w świat poszo by przesąłnie,ze to Wisła sprzedawała/kupowała mecze.już widze tytuły"PIŁKARZ WISLY SPRZEDAWAŁ MECZE" albo "ZAWODNIK WISŁY ZAMIESZANY W AFERĘ KORUPCYJNA W POLSKIM FUTBOLU" i inne tego typu.uwierz,że większośc czyta tylko tytuly i parę zdań z tekstu.im to wystarczy by wydac wyrok.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując