Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7862
Stary 21.01.2011, 18:49
Kupili awans do pucharów?
szkoda ,że nie rozliczą ich za "awanse" do I i do ekstraklasy....
Może sie doczekamy.
Ostatnio edytowane przez budka : 21.01.2011 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując