Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>
Offline
#
7862
21.01.2011, 18:49
Kupili awans do pucharów?
szkoda ,że nie rozliczą ich za "awanse" do I i do ekstraklasy....
Może sie doczekamy.
Ostatnio edytowane przez budka : 21.01.2011 o godz. 18:55.
OTO KRÓL NADCHODZI !!!
budka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do budka
Odwiedź stronę domową użytkownika budka!
Znajdź inne posty napisane przez budka