Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 21.01.2011, 18:10
Albo założenie jest takie, że mała hala, w połowie meczu można wejść za darmo to po .... sie starać. Do tego zyski z biletów to jest kropla w morzu więc zapewne jeśli sponsorzy z Can-Packiem na czele zaspokajają potrzebny finansowe to po co się męczyć skoro można na dupie wygodnie za biurkiem siedzieć. Co da sto dwieście kibiców więcej z prespektywy pięniędzy (bo to one rządzą światem). Zresztą obiektywnie patrząc jakby klub chciał przyciągnąć więcej ludzi to jakie warunki im zapewni? Wiadomo - fanatycy to nawet na suficie będą siedzieć z tym, że kibic jest klientem a do tego możliwości są małe bo i hala mała. A i popatrz kto tam pracuje...

Wisła
Odpowiedz cytując