wislak68 napisał(a):

|
No i proszę. Ponieważ poseł Niesiołowski aktualnie koncentruje się na napadaniu na swoich kolegów klubowych to z odsieczą parti rządzacej zmuszona była przyjść chluba niezależnego i obiektywnego dziennikarstwa polskiego w osobie redaktora Lisa (vel: Gastronom). Otóż tej ostoi obiektywizmu nie spodobało się że poseł Kamiński pozwolił sobie na krytkę z mównicy sejmowej naszego "dotkniętego geniuszem" miedzianowłosego premiera. I wygarnął mu od chłystków i różnych tam takich. Coś czuje że nasze dziennikarstwo poniesie rychło wielką stratę bo wygląda na to że redaktor Tomasz postanowił się ujawnić i zaczyna mysleć o karierze politycznej.
|
On się już dawno temu ujawnił. Przecież typowano go na kandydata na prezydenta