Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8801
Stary 21.01.2011, 16:22
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post

Co do Bramkarzy, to z tego calego zamieszania wychodzi ze jednak zakup Jovanicia byl strzalem kula w plot poniewaz Maaskant nie chce mu zaufac. Bo jesli bylby na odpowiednim poziomie to przeciez wystarczylaby dwojka Kurto-Jovanic a dokupic mogliby kolejnego mlodzika. Tymczasem z info wynika ze maja to byc zawodnicy z jakims juz doswiadczeniem. Bardzo ciekawe.
Raczej niepokojące. Bo mamy zawodnika za 500 tysięcy euro, który nie jest dobrze oceniany przez trenera. Do tego stopnia jest to negatywna ocena,że od dawien dawna klub stara się pozyskać i wydać kasę na kolejnego zawodnika na tą samą pozycje. Dawno tego nie było, o ile w ogóle w historii transferowej Wisły.

O ile plotki o bramkarzu są prawdziwe,to pokazuje to jak silną pozycję w klubie ma Stan oraz dowodzi kompletnej klapy osoby odpowiedzialnej za ten transfer. Wtopa,kosztowna i ciekaw jestem jakich argumentów musiał użyć Valcx aby Cupiał pozwolił na wydawanie kasy na kolejnego bramkarza.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując