Feniks1983 napisał(a):

Co do Bramkarzy, to z tego calego zamieszania wychodzi ze jednak zakup Jovanicia byl strzalem kula w plot poniewaz Maaskant nie chce mu zaufac. Bo jesli bylby na odpowiednim poziomie to przeciez wystarczylaby dwojka Kurto-Jovanic a dokupic mogliby kolejnego mlodzika. Tymczasem z info wynika ze maja to byc zawodnicy z jakims juz doswiadczeniem. Bardzo ciekawe.
|
Raczej niepokojące. Bo mamy zawodnika za 500 tysięcy euro, który nie jest dobrze oceniany przez trenera. Do tego stopnia jest to negatywna ocena,że od dawien dawna klub stara się pozyskać i wydać kasę na kolejnego zawodnika na tą samą pozycje. Dawno tego nie było, o ile w ogóle w historii transferowej Wisły.
O ile plotki o bramkarzu są prawdziwe,to pokazuje to jak silną pozycję w klubie ma Stan oraz dowodzi kompletnej klapy osoby odpowiedzialnej za ten transfer. Wtopa,kosztowna i ciekaw jestem jakich argumentów musiał użyć Valcx aby Cupiał pozwolił na wydawanie kasy na kolejnego bramkarza.