Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego jak to działa
Pokazuje to jak wąską grupę zawodników obserwują nasi działacze i dochodzi do tego, że o Gola walczy Legia, Wisła i Amica, a o Sougou Legia i Amica. A nie ma co się oszukiwać, że oni mają obecnie najlepszą pozycję negocjacyjną.