Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.01.2011, 15:16
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego jak to działa

Pokazuje to jak wąską grupę zawodników obserwują nasi działacze i dochodzi do tego, że o Gola walczy Legia, Wisła i Amica, a o Sougou Legia i Amica. A nie ma co się oszukiwać, że oni mają obecnie najlepszą pozycję negocjacyjną.
Odpowiedz cytując