Jeremi napisał(a):

|
Z tego co można wyczytać w komentarzach na temat odejścia Meliksona to traktują go tam z wielkim szacunkiem.
|
Właśnie przeczytałem te wszystkie komentarze i doszedłem do wniosku, że Maor musi być poukładanym człowiekiem. Sądząc po wypowiedziach, dla kibiców był kimś więcej niż tylko piłkarzem.
Myślę, że ten zawodnik przy wsparciu nas, kibiców, może dłużej zabawić w Wiśle i stać się ważną postacią.
Wśród komentarzy martwi mnie tylko podkreślanie antysemityzmu w Krakowie - jakaś parodia. Niektórzy mają o nas wyobrażenia niemal mityczne...
Ale fakt faktem - większość tych negatywnych komentarzy jest udziałem użytkowników z avatarem Beitaru...

nie dziwie się tym koszmarnym wspomnieniom związanych z Wisłą Kraków
