bonawentura napisał(a):

|
Ale tu właśnie chodzi o lamenty forumowiczów odnośnie braku transferów. Wszystko jest nie po Waszej myśli - przychodzi 2 dobrych zawodników zamiast 1 dobrego Pawła Brożka.
|
Zacznę od tego, że ja do tej pory nie lamentowałam, bo to moje pierwsze posty.
A co do Twojej wypowiedzi: zgadzam się z nią w prawie całej rozciągłości! Ale cały czas mam w pamięci milion niedoszłych transferów Wisły, więc jak wy już możecie uznawać za pewnik to, że Melikson czy Genkov zostaną pozyskani? Jeśli tak się stanie, to wspaniale.
Słowo klucz w Twojej wypowiedzi:
"Teraz zamiast średniego Pawełka przyjdzie
może"
Jeżeli Wisła pozyska Meliksona, Genkova, bramkarza i obrońcę, uznam to okienko za udane, bez względu na to, jak ci gracze będą się prezentować na wiosnę. Bo nawet gdyby przyszedł Messi, to nie wiadomo, jakby mu tutaj szło. Żadnego gracza nigdy nie można być pewnym. Na papierze okienko udane, na lepszych szans nie mamy, ale bedę się cieszyć dopiero, gdy zostaną podpisani. I o to mi cały czas chodzi, to wszystko to jest czas przyszły.