sportnh napisał(a):

|
no Panowie jutro pierwszy mecz Trabzonu!! jest szansa ze Pawly albo Piotrki zagraja?
|
eee. ja tam bym wolał zobaczyć mecz Beer Shevy z Beitarem i trzymać kciuki, żeby Melikson nie odniósł kontuzji.
a tak BTW orientuje się ktoś, gdzie można obejrzeć ten mecz?