Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40997
Stary 21.01.2011, 12:33
Ar222 napisał(a):Wyświetl post
Wiktor, usiądź, wypij herbatę i przeczytaj jeszcze raz dokładnie post Speedy'ego. Pozdrawiam

Wypada się tylko cieszyć, że coś wreszcie ruszyło w tych transferach (choć nie mówmy jeszcze "hop"). Co do innych uzupełnień, to chyba wolałbym żeby zamiast np. bramkarza postarali się o drugiego napastnika. Ale to nie koncert życzeń, jak wiadomo
przeczytalem i odpowiedzialem skad wiem ze nie beda to bulgarzy to admin wykasowal moj wpis;/;/ zapytaj sie admina co napisalem juz nie pisze bo ban bedzie ok to inaczej moim zdaniem nie beda to bulgarzy ja sie domyslam ze przyjdzie stoper z ameryki poluniowej a bramkarz z silnej ligi....to moje domysly admiinie nie kasowac!!!!
Odpowiedz cytując