Dla przypomnienia kilka zasad z tematu
Zasady pisania w temacie Wisła Kraków
15.
Temat Transferowe s-f przeznaczony jest dla tych którzy lubią bawić się menadżerską i wypatrzyli jakiegoś piłkarza który wg nich idealnie by pasował do Wisły. Tutaj też można podzielić się informacjami z jakiś prywatnych źródeł odnośnie transferów z tym że:
a)
Informacje z prywatnych źródeł mogą zamieszczać osoby jedynie ze statusem co najmniej member z co najmniej pół rocznym stażem na forum
b) Jeśli taka osoba zostanie przyłapana na tym że specjalnie szerzy dezinformacje dostaje dożywotnego bana
c) Proszę takie informacje traktować z dużym dystansem
16.
Polityka transferowa Wisły – tutaj dyskutujemy o transferach zapowiadanych przez media. Jeśli temat pojawia się po raz pierwszy podajemy źródło. Możemy też ogólnie tu wypowiadać się o polityce transferowej naszego klubu.
Natomiast wszelkie posty o tym kogo to ja bym kupił tudzież co szofer Cupiała powiedział mi wczoraj w pubie na rogu będą owocowały banami