Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40996
Stary 21.01.2011, 12:30
Dla przypomnienia kilka zasad z tematu Zasady pisania w temacie Wisła Kraków
15. Temat Transferowe s-f przeznaczony jest dla tych którzy lubią bawić się menadżerską i wypatrzyli jakiegoś piłkarza który wg nich idealnie by pasował do Wisły. Tutaj też można podzielić się informacjami z jakiś prywatnych źródeł odnośnie transferów z tym że:

a) Informacje z prywatnych źródeł mogą zamieszczać osoby jedynie ze statusem co najmniej member z co najmniej pół rocznym stażem na forum

b) Jeśli taka osoba zostanie przyłapana na tym że specjalnie szerzy dezinformacje dostaje dożywotnego bana
c) Proszę takie informacje traktować z dużym dystansem

16. Polityka transferowa Wisły – tutaj dyskutujemy o transferach zapowiadanych przez media. Jeśli temat pojawia się po raz pierwszy podajemy źródło. Możemy też ogólnie tu wypowiadać się o polityce transferowej naszego klubu.
Natomiast wszelkie posty o tym kogo to ja bym kupił tudzież co szofer Cupiała powiedział mi wczoraj w pubie na rogu będą owocowały banami
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.01.2011 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując