Wiktor, usiądź, wypij herbatę i przeczytaj jeszcze raz dokładnie post Speedy'ego. Pozdrawiam
Wypada się tylko cieszyć, że coś wreszcie ruszyło w tych transferach (choć nie mówmy jeszcze "hop"). Co do innych uzupełnień, to chyba wolałbym żeby zamiast np. bramkarza postarali się o drugiego napastnika. Ale to nie koncert życzeń, jak wiadomo
