Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 21.01.2011, 12:23
A jak zawodnicy sami kupią sobie awans do ekstraklasy to właścieciel (oczywiście nic nie wiedzący o tym) powinien im premie dać ? Bo klub zyska na sprzedazy biletów, transmisji telewizyjnych itp.
Odpowiedz cytując