Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5111
Stary 21.01.2011, 12:04
master777 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,89..._w_Kavali.html

To się Heniek wpier...olił... No ale przynajmniej nie musi martwić się o to, że źle ustawił drużynę do meczu etc. Przyjeżdża sobie, trenuje chłopców, a mecz sam się prowadzi, tzn. przez prezesów; a u nas lamenty idą na Wojciechowskiego...

Pamiętam jak nasz były trener (sam w to nie wierzę) Okuka Drago dostał ofertę z Kavalii i w jednym z wywiadów szczęśliwy powiedział, że to jest liga grecka, a nie "jakaś tam" polska. A teraz sam wspomina że klub jest ch..., i pewnie wolałby pracować w Polsce.
Wydaje się że w Grecji gra się tylko dlatego, że jest tam ciepło. Gdyby leżeli na północy, nie byłoby tam ani jednej gwiazdy.
Nie do końca. Nieźle płacą, a w sumie roboty nie ma aż tak wiele. Rzecz jasna z pozycji gwiazdy. Grając w takim PAO, Olimpiakosie w ciepełku do emerytury dorobisz, dwa,trzy mecze w sezonie ligowe o coś w LM łomot średnio 5-0 i gra gitara. Strzelisz jakąś bramkę w derbach to na rękach cię noszą. Czego chcieć więcej?

A te wszystkie Kavale itd to są klubu dla miernot. Nie płacą podejrzewam więcej niż czołówka w Polsce,a grasz o nic w sumie. Taka kopanina.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując