domin_czyzyny napisał(a):

a perspektywicznych Polaków chce wykupić konkurencja:
Gol - Lech lub Legia
Cetnarski - Legia
Kuświk- Lechia
Pawłowski - Lech (ale chyba narazie bedzie za drogi)
Kiełb - w tamtym roku kupił go Lech
a nasi środkowi:
Sobol - lada chwile kończy karierę
Garguła - po kontuzji, a i on ma już 30 lat
Irsak - nie wróżę nic dobrego
Melikson - niewiadoma, a zresztą jeszcze nie podpisał
Boukhari - wolny, słaby i też ma swoje lata
Potrzeba świeżej krwi. Należy brać przykład z Lecha, chce kupić i Murawskiego i Gola!! a nie jednego lub drugiego.
|
Jak rozumiem Wilka i Małeckiego zgubiłes bo ci do hipotezy nie pasowali


Aha i facet co u nas gra od prawie 4 lat to
JIRSAK
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"