Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40988
Stary 21.01.2011, 11:48
Szarny napisał(a):Wyświetl post
ok, ale to jeszcze chyba daleko do tego, żeby nazwać to okno najlepszym od jakiegoś czasu.
Zgadzam się. Cytując klasyka. JEST KUREWSKO DALEKO OD OK.
Odpowiedz cytując