Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40984
Stary 21.01.2011, 11:38
dziękuję moderatorom za usunięcie mojego i mojego "pierwowzoru" wpisu, oto chodziło

i na przyszłość, proszę ludzie nie wypisujcie tu bzdur dot negocjacji finansowych z piłkarzami bo nie sądzę aby ktokolwiek z was miał jakiekolwiek SPRAWDZONE i PEWNE informacje na ten temat,
no chyba, że tatuś zasiada w zarządzie czy radzie nadzorczej i was informuje o tym - ale wtedy to trzeba współczuć nam i naszemu klubowi takich "działaczy"

PS. czekajmy na informacje z oficjalnej, nie ma na ten moment pewniejszego źródła informacji.
Odpowiedz cytując