|
I to jest bat na ustawianie przez grajków czegokolwiek. Jeśli właściciel, który nie ma z tym nic wspólnego pociągnie do grubej odpowiedzialności piłkarza,to jak jeden z drugim będą mieć zasądzone gigantyczne odszkodowania, to za jednym zamachem skończy się ustawianie czegokolwiek.
Sam pomysł mi się podoba i tą drogą powinni podążać wszyscy właściciele klubów,którzy zostali zwyczajnie oszukani przez swoich pracowników.
Z drugiej strony jednym z synonimów upadku tego kraju jest niewydolność aparatu sądowniczego i wartość wyroków, które wydają. I tym samym oddanie sprawy do sądu to oddanie sprawy "gdzieś"i zanim zostanie zawyrokowane kto i jak, tudzież gdzie, to szkoda czasu i kasy.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 21.01.2011 o godz. 11:24.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|