Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40979
Stary 21.01.2011, 11:14
Czytając posty niektórych chce się śmiać. Cisza nt transferów to płacz, że były obietnice transferów, pojawiają się info, że blisko podpisania kontraktu są Genkow i Melikson to lament, że przecież będą za słabi. Ale te transfery dają jakiś dobry prognostyk na przyszłość, bo jeżeli dojdą do skutku, to będą najlepszymi wzmocnieniami klubu od dawien dawna. Bo kogo sprawdzaliśmy ostatnio w ataku? Christow, Beto i Rios, nadzieja tylko w tym ostatnim a przez całą rundę i tak bramki nie zdobył, chociaż potencjał ma. Pomoc? Tutaj wzmocnieniem był tylko Kirm w ostatnim czasie.
Do sprzedania na pierwszym miejscu na pewno Łobodziński i Boguski, bo pensje pobierają a nie wnoszą nic do drużyny, zamiast nich wolałbym widzieć na ławce młodzież, dla której zaszczytem byłoby tam siedzieć. Za rok mam nadzieję, że szansę dostanie Mączyński po powrocie z wypożyczenia, bo w ŁKS'ie gra pierwsze skrzypce.
Odpowiedz cytując