|
Będzie tak, że oskarżą tylko tych grajków, a pasiastym damom pejs z głowy nie spadnie. Filipiak broni się jak może i zaklina rzeczywistość, nie od dziś wiadomo jak te pasiaste łaziki dopchały się do 2 ligi po "walce" ze scyzorami.
Jak dla mnie sprawa jest oczywista, jeśli cokolwiek udowodnią (polskie sądy różnie wyroki ogłaszają) to degradacja, choć do końca i w to nie wierzę, utrzymali się przy zielonym stoliku to i teraz będą kombinacje z licencjami itd. Punkty ujemne na starcie nowego sezonu i akcja do 3 razy sztuka z tym spadaniem z ekstraklasy będzie.
|