Wyświetl pojedynczy post
Dzordzu
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5295
Stary 21.01.2011, 07:20
Czy mógłby mi ktoś zaproponowac dobrą taktyke dla Wisły? FM 2011 Pierwszy sezon. I czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć na czym polegaja te rezimy treningowe i jak je ustawić po wrzuceniu plików do folderu schedules?
Powód: literówka ;P
Ostatnio edytowane przez Dzordzu : 21.01.2011 o godz. 07:49.
Odpowiedz cytując